Часовий бренд Tissot

Tissot - Одна з найпопулярніших годинникових марок у світі. В даний час компанія має понад 150 філій по всіх континентах і продає близько мільйона годин на рік. Історія Tissot почалася в 1853 році в містечку Ле Локль у Швейцарії, коли Шарль Фелісьєн Тіссо та його син Шарль Еміль створили невелику майстерню, що отримала назву «Шарль Тіссо і син». У 1858 Шарль Еміль вирушив до Росії для представлення на новому ринку виробів сімейної майстерні. Кишеньковий годинник компанії «Шарль Тіссо і син» завдяки своїй якості викликав інтерес у російської публіки, і з 1866 року марка Tissot стала офіційним постачальником годинників Російського Імператорського двору. Наприкінці XIX століття Шарль Фелісьєн відкрив філії компанії в Москві та Франкфурті. З перших днів існування компанія була відкрита інноваціям та новаторству. Прагнення високої якості, пошук нових ідей та впровадження передових технологій стали визначальними рисами марки Tissot.

У 1883 році марка Tissot отримала диплом у Цюріху. У 1889 році на Паризькій Універсальній виставці компанії було присуджено приз у годинниковій категорії. Почесна золота медаль була присуджена Tissot у 1896 році в Женеві. 1900 року був вручений приз від годинникової Паризької Індустрії. Компанія також удостоїлася у 1906 році важливого у професійній сфері призу Observatoire Cantonal за точність хронометрів. До 1920 року в майстерні Тіссо всі моделі годинників виготовлялися вручну. Успішний продаж призвів до необхідності збільшити обсяги виробництва. Сімейну майстерню було перетворено на фабрику, оснащену сучасним обладнанням. З 1920 року на підприємство Tissot було розпочато серійне виробництво годинників.

У 1930 році марка Tissot представила свою нову розробку - перший в історії антимагнітний годинник «Antimagnétique», надалі взятий за основу всієї годинної промисловістю. У 1937 році дві знамениті годинникові компанії Tissot та Omega вирішують об'єднати свої інтереси, що призвело до злиття двох компаній у корпорацію "Societe Suisse pour l'Industrie Horlogere SA" (SSIH) з центральним офісом у Женеві. Завдяки об'єднанню марки розділили ринки збуту: Omega почала виробляти моделі престижного класу, а Tissot – середнього цінового сегмента.

У 1953 році Tissot представив модель Navigator з 24 часовими поясами. У 1965 році з'явилася дизайнерська модель PR 516 Automatic Seastar з браслетом, що має круглі прорізи, які нагадували кермо гоночного автомобіля. У 1971 році бренд Tissot почав виробництво перших в історії моделей із пластику з прозорим корпусом, які вважаються прабатьком оригінального дизайну годинників Swatch. У 1985 році марка Tissot увійшла до групи SMH, яка в 1998 році була перейменована на Swatch Group Ltd. Це рішення дало можливість закріпити свої позиції, а також посилити вплив у середньому ціновому діапазоні ринку, продовживши інноваційні розробки. У 1985 році бренд Тіссо представив перший у світі наручний годинник з граніту RockWatch. Через два роки – модель із перламутру. У 1988 році марка створила оригінальну модель годинника з дерева. У 1986 році фабрика випустила нову модель Tissot TwoTimer з аналоговим та цифровим циферблатами, які управляються однією заводною головкою.

У 1999 році був розроблений інноваційний годинник T-Touch з 6 функціями тактильного екрану. Модель T-Touch мала чутливе до дотиків скло і функції барометра, термометра, альтиметра, хронографа і компаса. Знаменита модель T-Touch була представлена ​​у фільмах «Лара Крофт Розкрадаю гробниць: Колиска життя» та «Містер і місіс Сміт». У сучасному асортиментному ряді марки Тісс представлено сім напрямків: Touch Collection - багатофункціональний годинник з сенсорним циферблатом; T-Sport – спортивна колекція чоловічих та жіночих моделей; T-Trend – жіночі моделі з сучасним дизайном, прикрашені перламутром та діамантами; T-Classic - класичні чоловічі та жіночі механічні та кварцові моделі; Heritage – лімітована серія, випущена до ювілейного 150-річчя марки; T-Pocket - кишенькові моделі та годинник-підвіски; Luxury automatic – моделі преміум-класу.

У виробництві годинника Tissot використовуються тільки найкращі матеріали. Для виготовлення зовнішніх сталевих деталей у металевих корпусах компанія Tissot вибрала високоякісну нержавіючу сталь 316L. У деяких моделях використовується титан – метал, який на 50% легший від сталі, не викликає алергії, оскільки не містить нікелю. На повітрі на поверхні титану утворюється міцна оксидна антикорозійна плівка, що захищає метал від руйнування при контакті з солоною водою. В асортиментному ряді Тиссо також представлені моделі з PVD-покриттям, перевага якого полягають у його тонкощі, міцності, стійкості до корозії, надійності, широкому виборі кольорів та гіпоалергенності. Більшість моделей Tissot володіють рівнем водонепроникності до 30 м. Також представлені моделі з рівнем водонепроникності до 100м і до 300м, які мають загвинчувальну заводну головку, що володіє великим запасом міцності від таких зовнішніх впливів, як удари і випадкові різкі обертання.

Зображення хреста в логотипі Tissot символізує швейцарську якість та відповідальність компанії за свої вироби, починаючи з моменту свого заснування у 1853 році. Годинник Tissot, що продається більш ніж у 160 країнах, виготовляється з високоякісних матеріалів і відрізняється ретельним опрацюванням та оригінальністю дизайну, широкою функціональністю, а також доступною ціною. Tissot залишаються вірними своєму фірмовому званню "традиційних новаторів". Найвищий рівень бренду Tissot неодноразово отримував зізнання на різних рівнях. Компанія є Офіційним хронометристом та партнером численних ліг, асоціацій та змагань з таких дисциплін, як баскетбол (NBA, FIBA ​​та CBA), велоспорт (Tour de France та Чемпіонат світу з шосейного велоспорту UCI), мотоспорт (MotoGP™ та чемпіонат FIM) та регбі (чемпіонати RBS 6 Nations та TOP14, Кубок європейських чемпіонів з регбі та Європейський кубок виклику). Tissot також виконує роль Офіційного хронометриста Чемпіонату світу з фехтування та ліги AFL.